,  

Górniak załatwia swoje sprawy sercowe poprzez teledyski?

Rozliczyła wszystkie niezałatwione sprawy

Od rozwodu Edyty Górniak i Darka Krupy minęło już półtora roku. Para ciągle ma niedokończone sprawy, chociażby majątkowe. Znajomi Edyty twierdzą, że Edyta czuje do Darka wielki żal za nieudany związek a to co czuje i chce wyrazić , wyraża w teledyskach.

Górniak niedawno nakręciła nowy klip do utworu Teraz tu. Teledysk został nakręcony na Maderze a znajomi twierdzą, ze to nie przypadek, że klip jest o burzliwej miłości, smutku żalu i rozstaniu.

Myślę, że nikt się tego nie spodziewał. Słysząc piosenkę, w ogóle nie kojarzyłam jej z Darkiem – mówi jej znajoma w rozmowie z tygodnikiem Takie jest życie. Widać, że cały czas Darek siedzi jej w głowie. Układa sobie życie z nowym partnerem, wydaje płytę i patrzy w przyszłość, ale musi się jeszcze rozliczyć z pewnymi sprawami z przyszłości. Teledysk warto przeanalizować. Pokazuje historię jej małżeństwa.

Ładne obrazki skrywają głębszy zamysł Edi – twierdzi jej koleżanka. To opowieść o płomiennej miłości, która z czasem zaczyna wyniszczać. Tym teledyskiem Edyta rozliczyła wszystkie niezałatwione sprawy. Teraz musi tylko odrodzić się na nowo.

Kiedy Górniak zapomni o przeszłości?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.