, , ,  

Fobie gwiazd !!

Boisz się pająków ? A może masz lęk wysokości, gdy wyglądasz na świat ze swego okna na pierwszym piętrze ? Czy jednak cierpisz na fobofobię, czyli lęk przed.. lękiem ? A czego boją się wasi idole ? Oto nasz raport !


Za prawdziwego rekordzistę pod względem ilości ,,posiadanych'' fobii uważa się reżysera Woody'ego Allena.  Filmowiec boi się bowiem pająków, psów, tłumu robactwa, ciasnych i zamkniętych pomieszczeń oraz raka. Niezły przypadek co ? Jak dotąd psychologowie opisali około dwustu rodzajów lęków od tych uważanych za zwykle jak pirofobia (lęk przed ogniem) po najdziwaczniejsze (lepofobia, czyli strach przed królikami i zającami). Większość znanych nam gwiazd cierpi na lęki przed zarazkami , boi się latania samolotami oraz zamkniętych pomieszczeń ! Oto sławne strachy i straszki .

Timbaland – czyścioszkiem !
Okazuje się że latać można prywatnymi samolotami nie z kaprysu, czy z zamiłowania do luksusu.Timbek jest najlepszym tego przykładem. Znany producent panicznie boi się wirusów, bakterii i wszystkiego, co może sprowadzić na niego przeziębienie. Warto więc otworzyć własną piekarnię, żeby w sklepach spożywczych nie narazić się na kontakt z zainfekowanymi. Należało by też pomyśleć o jakimś dezynfekującym dywaniku przed drzwiami do studia, czyli czymś na kształt wycieraczki rozmagnesowującej przed wejściem na nagrania… kto wie, co przytarga za sobą Justin albo Matt Pokora ? ;]

Pink – i rekin ludojad !!
Kiedy Różowa planuje wakacje, wiadomo,  ze zawsze wybierze wodę i plażę. Tyle, że wyjeżdżając w takie miejsca ma stracha przed tym, co kryje się pod taflą wody. Pink przyznaje ze gdy trafia do kurortu, w którym woda jest nie przejrzysta, od razu się z stamtąd ewakuuje.  Nic nie wiadomo o doświadczeniach Pink z rekinami lub innymi podwodnymi żyjątkami, zatem  trudno znaleźć przyczynę tych lęków. Brawa jednak za walkę z własnymi fobiami !!

Nick Jonas – igły jak widły !
15-letni Nick ma cukrzycę i to pod tę chorobę a nie pod muzykę ma tak naprawdę ustawione życie. Z regularnością hejnału z wierzy kościoła Mariackiego musi pobierać sobie krew z palca, po czym badać ją pod katem podwyższonego poziomu cukru. Ma na tym koncie bzika, boi się, że gdy raz zaniedba badanie, skasuje swoje zdrowie. Sprawę odbieramy nieprzyjemnie. Nikt nie przepada za kłuciem, a Nick musi się dziabać codziennie !!

Madonna – burzo-fretka.
Dzieci królowej popu nie maja lekko. Choćby same bały się grzmotów i piorunów, nie mają co szukać schronienia w ramionach mamy. Madonna bowiem sama panicznie boi się burzy – i jak sama przyznaje – podczas każdej stara się zaszyć pod konkretną kołdrą. Domyślamy się że mogła mieć do czynienia z piorunem…  Znana jest bowiem z piorunujących występów, jej pomysły są jak gromy z jasnego nieba ! Fobie przecierz nie biorą się znikąd…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.