, , , , , , , , , , , , ,  

Zagraniczne wydarzenia 2010 roku

Od sukcesu Lady Gagi, po seks taśmę Kendry Wilkinson.

Sensację z pewnością wzbudziła Lady Gaga, która zdobyła aż osiem nagród MTV i 6 nominacji Grammy. Warto też wspomnieć o sukience z mięsa, która wzbudziła spore kontrowersje.

Zaskoczenie u nas wzbudziła także Rihanna, która przeszła niesamowitą metamorfozę. Przefarbowała włosy na kolor czerwony i stała się bardziej dziewczęca.

Lindsay Lohan, która na krótki okres czasu trafiła do więzienia, oraz została zamknięta w klinice odwykowej. Dziś natomiast próbuje reanimować swoją karierę.

Nie można nie napisać o seks taśmie, którą nagrała Kendra Wilkinson, a później oczywiście ją sprzedała. Do dziś krążą plotki, że na nagraniu zarobiła na prawdę grube pieniądze.

Warto także wspomnieć o zaręczynach Księcia Williama i Kate Middleton, o których głośno będzie co najmniej do dnia zawarcia przysięgi małżeńskiej.

Zaskoczyła nas też Willow Smith, której piosenka „Whip my hair” znalazła się na szczytach list przebojów. Sama Willow ma głos wyjątkowo podobny do Rihanny. O małej Williow mówią już Baby Rihanna.

Nie możemy zapomnieć o Miley Cyrus, oraz Kelly Osbourne, które poznały i zaprzyjaźniły się na planie filmowym „So Undercover” mimo sporej różnicy wieku.

Wspomnijmy również o Britney Spears, która miała ponoć problemy z higieną. Dziś jest w związku z Jasonem Trawickiem i podobno para się zaręczyła.

Sensację wzbudził także Michael Jackson, który pomimo swojej śmierci nagrał nową płytę. I zarabia więcej niż za życia.

Śmierć Alexandra McQueena należy do jednych z najsmutniejszych wydarzeń w tym roku. Projektant popełnił samobójstwo.

Jednym z wydarzeń roku było na pewno rozstanie Vanessy Hudgens i Zaca Efrona. Nic nie wskazywało na to, że Disneyowskie gwiazdki się rozstaną, jednak życie „płata figle”.

O kimś zapomnieliśmy? Wydarzenia możecie uzupełnić w komentarzach. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane na stronie głównej.

Krzysiek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.