,  

Weronika Rosati na czerwonym dywanie w Paryżu!

Crystal / newspix.pl

Była sama, nikt się nią nie interesował!

Weronika Rosati zagrała w „Largo Winch II”, sequellu francuskiego hitu z 2008 roku. Rosati ma tam jedną z głównych ról. Mimo takiej pozycji w filmie, Weronika pokazała się na czerwonym dywanie w Paryżu sama i nikt się nią nie interesował, przynajmniej tak widać na zdjęciach załączonych.

Wszyscy fotografowie otoczyli Sharone Stone, z którą nasza aktorka zagrała w filmie.  I chociaż Fakt donosi, że Weronika została uwidoczniona na czerwonym dywanie obok wielkiej amerykańskiej aktorki, my tego nie widzimy.

Zobaczyliśmy jednak tę samą futrzaną czapę na głowie Rosati w  której zaledwie wczoraj biegała po centrum handlowym z matką.Nie stać ją było na coś czego jeszcze ludzie nie widzieli?

Zobacz też: Ale hollywoodzki dekolt! To Polka

źródło: Fakt.pl

Crystal / newspix.pl

Crystal / newspix.pl

Crystal / newspix.pl

Crystal / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Weronika Rosati na czerwonym dywanie w Paryżu!

  • celina

    Co sie dzieje zPolakami. Powinnismy sie cieszyc i wspierac nasze aktorki ze sa doceniane dostaja znaczace role.Czepianie sie czapki,ubioru to jest tak podle .WSTYD!!!!!!Nie lepiej sie dzieje jesli mowimy o pani Mindze.Powinna byc nasza duma.? /nie wiem czy dobrze odmienilam nazwisko jesli nie to pania bardzo pszepraszam/Kiedy wyzwolimy sie z zawisci.

You must be logged in to post a comment.