Uwaga, kobiety rozbierają!

Kogo kobiety rozbierają? Jesteście ciekawi? Musicie to przeczytać!

Na polski rynek wydawniczy wkroczył właśnie nowy miesięcznik – EksMagazyn. Pojawił się w Krakowie i Warszawie i swoim zasięgiem obejmie początkowo te dwa miasta. To unikalne w skali kraju przedsięwzięcie zdefiniuje na nowo pojęcie „magazyn kobiecy”. Znajdą się w nim autorskie treści najwyższej jakości, a przede wszystkim dwa działy, których próżno szukać gdziekolwiek indziej: męskie metamorfozy oraz sesja prezentująca męskie akty. Nie zabraknie również popularnych działów, jak seks, zdrowie, uroda, design, moda, podróże. To będzie prawdziwa rewolucja w segmencie prasy kobiecej.

W pierwszym numerze EksMagazynu można znaleźć m.in. wywiady z ludźmi znanymi w świecie show biznesu i sztuki: Januszem Radkiem, Magdą Gessler, Jerzym Urbanem, Marcinem Gortatem, artystą internetowym CeZikiem, modelką Agą Czerwińską, reportaże społeczne, intrygujące teksty dotykające sfery życia seksualnego, reportaż z podróży po Maroku w Ramadanie, artykuł definiujący twórczość Quentina Tarantino, a także informacje o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w Warszawie i Krakowie.

Przede wszystkim jednak kobiety znajdą w EksMagazynie ekskluzywną sesję zdjęciową stylizowaną na słynny musical Andrew Lloyda Webbera „Upiór w Operze”, prezentującą jednego z najpiękniejszych mężczyzn w Polsce – Jacka Bliczyńskiego. – W Polsce nikt jeszcze oficjalnie nie rozbiera mężczyzn. Nagie męskie ciało nadal jest tematem tabu, my pokażemy, że może być zmysłowe i interesujące tak samo, jak kobiece – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu. – Nie boimy się poruszać tematów, o których inni milczą, mówimy głośno o seksualności kobiet i mężczyzn, piszemy o ważnych sprawach społecznych, które dotykają każdej z nas – wylicza.

28 października w hotelu Andel’s w Krakowie odbyła się uroczysta premiera EksMagazynu, okraszona pokazem kolekcji młodej polskiej projektantki Aleksandry Markowskiej, ubrań francuskiej marki BGN oraz bielizny męskiej marki Triumph. Debiut w Krakowie spotkał się z zainteresowaniem mężczyzn i zachwytem kobiet. – Nareszcie magazyn, który rozbiera mężczyzn! – mówi Magda Gessler, która przyznaje jednocześnie, że najatrakcyjniejszą częścią męskiego ciała jest jego mózg. – Myślę, że to magazyn dla ludzi – uśmiecha się Janusz Radek, a Jacek Bliczyński, który wcielił się w postać Upiora w Operze dorzuca. – Myślę, że kobiety chcą czegoś innego, niebanalnego. EksMagazyn właśnie taki jest – dodaje.

EksMagazyn to pierwsze wydawnictwo dla kobiet, które zaczęło funkcjonować równocześnie na trzech platformach dystrybucji. Magazyn papierowy poprzedził profesjonalny serwis, aktualizowany codziennie, z myślą o czytelniczkach nastawionych na szybką, sprawnie dobraną i napisaną informację. Tradycyjny miesięcznik z unikalnymi artykułami oraz fotografiami trafił na rynek półtora miesiąca po premierze serwisu i jest bardziej luksusową wersją, przeznaczoną dla wymagających czytelniczek, które preferują tradycyjne media. Dla kobiet, które lubią mieć ulubiony magazyn zawsze pod ręką, ale w formie elektronicznej przewidziano specjalne e-wydanie pisma.

EksMagazyn dostępny będzie w Warszawie i Krakowie w kilkuset punktach – modnych pubach i restauracjach, salonach piękności, ośrodkach SPA, salonach fryzjerskich, a także w e-sprzedaży. Od grudnia będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w wybranych punktach prasowych. Nakład pierwszego numery wyniesie 2 tys. egzemplarzy, drugiego – 3 tys. Cena to 6,9 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Uwaga, kobiety rozbierają!, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.