Natasza Urbańska odniosła sukces w Wielkiej Brytanii!

Przyćmiła Szyca i innych aktorów!

Jak się okazuje nie trzeba wygrać Tańca z gwiazdami by w końcu zabłysnąć na wielkim ekranie, przekonała się o tym Natasza Urbańska, którą pokonała Anna Mucha.

Anna Mucha została dzięki TZG twarzą mercedesa, dostała od firm taki też samochód, dostałą kilka rólek w serialach i na tym koniec. Natasza co prawda nie dostała darmowego auta, ale dostała ogromną zniżkę na zakup od firmy, została zauważona w Stanach, gdzie wzięła udział w programie promującym polskich artystów Poland why not…? i zagrała i Hoffmana w filmie 1920 Bitwa Warszawska. Jak się okazuje to był strzał w dziesiątkę.

W Wielkiej Brytanii kilka dni temu film miał swoją premierę. Brytyjczykom dech zaparło. Nasza aktorka zebrała same super recenzje, są oczarowani nie tylko urodą Nataszy ale jej umiejętnościami. Największe brawa nasza artystka dostała od Phillipa Bergsona, uznanego brytyjskiego krytyka filmowego specjalizującego się w twórczości europejskiej.

Urocza Natasza Urbańska, błyszczy, śpiewa, tańczy w swojej pierwszej głównej roli filmowej– napisał Bergson w brytyjskiej gazecie „Screen Daily”. Film został porównany do „Kabaretu” w reżyserii Boba Fosse’a i co najważniejsze, zostało podkreślone, że został wyprodukowany tylko polskimi rękoma. Poza tym to pierwsze film Hoffmana w 3D.

Pozostaje pogratulować Nataszy oby tak dalej?

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.