,  

Michael Jackson na łożu śmierci

Ostatnie zdjęcie króla pop przed pochówkiem

Zdjęcie, które było głównym dowodem w dalszym procesie przeciwko doktorowi Conradowi Murray’owi, zostało ujawnione przez prokuratora na sali rozpraw w Los Angeles.

Na sali sądowej była obecna rodzina zmarłego piosenkarza, oskarżony i media.

Śmierć Michaela Jacksona była zabójstwem – obwieścił David Walgren, pokazując szokujące zdjęcie. Co stało się mniej więcej w ciągu 12 godzin oddzielających te dwa zdjęcia – pytał prokurator. Chcę udowodnić, że to co się wydarzyło należy przypisać błędom w pracy jego osobistego lekarza dra Conrada Murray’a – dorzucił.

Prokurator zarzucał lekarzowi brak wiedzy medycznej – W leczeniu pacjenta wykazał się wielkimi błędami. Jego zachowanie doprowadziło bezpośrednio do śmierci Jacksona .

Murray długo siedział w milczeniu. A prokurator ciągnął dalej. Otworzył  wiadomość na poczcie głosowej Murray’a, jaką zostawił jednego dnia Michaela z 2009 roku. Na nagraniu słychać było delikatny głos piosenkarza, który miał problem z mówieniem, często przerywał słowa.

Musimy być fenomenalni…. Kiedy ludzie będą wychodzić po koncercie powinni mówić: jest największym artystą estradowym na świecie.

Ciągle jednak nie udowodniono lekarzowi , czy faktycznie podał Michaelowi śmiertelną dawkę propofolu. Ten stanowczo temu zaprzecza.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.