Mateusz Osiecki w Stanach!

Dzięki wywiadowi jaki nam udzielił

Dokładnie 5 dni temu Mateusz Osiecki, były narzeczony Joli Rutowicz udzielił nam obszernego wywiadu, w którym zdradził tajemnicę znajomości z kobietą koń. Powiedział też, że zamierza napisać książkę. Teraz okazuje się, że być może nalazł wydawcę swojego nieistniejącego jeszcze dzieła.

Wywiad na naszym portalu przeczytała dziewczyna ze Stanów Christina, która zaprosiła do siebie Mateusza. Ten napisał do Gadulka chwaląc się jaki wielki sukces odniósł dzięki wywiadowi z nami.

2dni temu Odezwała się do mnie Christina która mieszka w Las Vegas mieszka ze swoim tatą który jest właścicielem wydawnictwa! Chris zaprosiła mnie do siebie i od 2dni siedzę w Vegas i zajebiście się bawię! Tata Christiny zaproponował mi współprace i bardzo możliwe że wyda moją książkę!!! Co noc bawimy się w innym klubie i wchodzimy jako VIP’y a to dlatego że Christina w samym centrum Vegas traktowana jest jak Paris Hilton. Wracam w następnym tygodniu ze szczegółami!!!!- [pisownia oryginalna]pisze nam Mateusz.

Sami jesteśmy zaskoczeni ale miło jest jak mogliśmy pomóc Mateuszowi., któremu życzymy samych sukcesów. Mat przesłał nam tez zdjęcie z Las Vegas.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Mateusz Osiecki w Stanach!

You must be logged in to post a comment.