,  

Książę William się żeni!

Najlepsza partia świata niestety już zajęta!

Ślub Księcia Williama i Kate Middleton już w przyszłym roku. Kilka dni temu Książę oświadczył się swojej ukochanej, wręczając jej piękny pierścień po swojej matce Dianie. Zanim jednak się oświadczył musiał poprosić oficjalnie o rękę Kate rodziców swojej dziewczyny. Później musiał pisemnie zwrócić się o zgodę na ślub do swojej babci królowej. Zgodę otrzymał a babcia na Twitterze pogratulowała swojemu wnukowi trafnego wyboru. Rodzice dziewczyny są znanymi milionerami w Anglii, właścicielami sieci sklepów wysyłkowych  z zabawkami.

Kate poznała księcia na studiach. Zakochali się w sobie dopiero po roku .William mieszkał w kawalerce,Kate w akademiku. Już wtedy Kate czuła, że wyjdzie za Willa. Rozpoczęła naukę dworską. Czyli jak się zachowuje królowa, wszystkie jej przywileje i obowiązki. Para wiele razy zrywała i powracała do siebie. Kate ciągle kochała księcia i miała nadzieję, że w przyszłości będzie jego żoną. Zaraz po ślubie William wraca do wojska.

A tym czasem wszyscy myślą już nad suknią ślubną panny młodej. Kate porównywana jest do zmarłej tragicznie księżny Diany, matki Williama. Czy faktycznie ma z nią coś wspólnego?

Sarah Ferguson

Diana

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.