Justin Bieber został ojcem!?

Dziecko urodziło sie 6 lipca a matka jego jest 20 letnia Mariah Yeater!

Jakie oczy musiał zrobić Justin Bieber kiedy dowiedział się , że został ojcem? O ojcostwo 17-latka , posądziła 20 letnia fanka Mariah Yeater, która 6 lipca urodziła syna.

Dziewczyna sprzedała swoje zdjęcie z dzieckiem amrykańskiemu brukowcowi Star. W wywiadzie jaki udzieliła, powiedziała , że 31 października złożyła pozew o ojcostwo. Mariah zażądała od Bibera testu na ojcostwo.

Dziecko miało być poczęte podczas jednego z jego tournee a romans trwał zaledwie 30 sekund. Dziewczyna pod przysięgą w sądzie powiedziała, że w dniu 25 października ubiegłego roku, gdy miała 19 lat miała schadzkę po koncertach z  Bieberem Staples Center w Los Angeles.

Gdy potem uświadomiłam sobie, że jestem w ciąży z Justinem Bieberem, próbowałam się z nim skontaktować za pośrednictwem swoich przedstawicieli, ale nikt nie oddzwonił do mnie.– powiedziała dziewczyna przed sądem – W dniu 6 lipca 2011 r.,  urodziłam chłopca. To było dokładnie 36 tygodni i dwa dni po stosunku seksualnego z Justinem Bieberem.- dodała.

Rzecznik Biebera powiedział, że to bzdura i zpaowiedział, że będzie zrobione wszystko by obronić młodego artystę przed fałszywymi pomówieniami .

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Justin Bieber został ojcem!?

You must be logged in to post a comment.