,  

Gessler położyła kolejną restaurację

Śmierdzi tu kwasem i potem jakby się spociła kobieta pracująca... – powiedziała Gessler.

Wydawało by się, że tym razem restauracja mieszcząca się pod Warszawą w bardzo malowniczym miejscu odniesie sukces. Miała być mała smażalnia ryb, wyszła całkiem spora restauracja w malowniczej scenerii.

Jak zwykle na początek Magda Gessler zamówiła kilka potraw, żadnego z nich którego nie zjadła do końca. W końcu poprosiła szefa kuchni.

Niesamowite jak tak można spi*** kuchnie. Śmierdzi tu kwasem i potem jakby się spociła kobieta pracująca. Spocona pierś. Chemioterapia kurczaka. Sama chemia tam jest. Poza herbatą żadne danie nie jest jadalne – tak oceniła restaurację Broniszówka, Gessler.

Restauratorka robiła co mogła by zrobić w tym miejscu coś co przyciągnie ludzi. Zmieniła menedżera, zmieniła szefa kuchni. Nowy menadżer  zwolnił leniwego kelnera, ten wychodząc powiedział: NIE BĘDĘ SŁUCHAŁ KOGOŚ, KTO LUBI SEKS Z CHŁOPAKAMI.

Interes zaczął się kręcić, zaczęli  przychodzić ludzie.

Co zastała Gessler po jakimś czasie, gdy znowu zawitała do restauracji? Stare nawyki, poprzedni skład i puchy. Jeszcze jedna rewolucja nie udała się, na szkodę niestety restauracji.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.