Garlicki w Irlandii znieważył widzów- jest skandal!

Kiwał się pijany na stołku  i bełkotał coś pod nosem

Łukasz Garlicki był gościem na festiwalu Kinopolis w Irlandii. Impreza była zorganizowana w celu promowania kina polskiego na wypach. Między innymi został pokazany tam najnowszy film Jerzego Hoffmana 1920. Bitwa Warszawska.

W pewnym momencie z widowni padło do Garlickiego pytanie, co pamięta z pracy u wielkiego reżysera, odpowiedział: Picie i pieprzenie kobiet.

Częśc widzów opuściła salę. Na Facebooku pojawiły się wpisy przeciwko Garlickiemu.

Uważam, że to skandal, że dopuszczono Pana Aktorzynę do głosu… Brak szacunku dla ludzi.

Organizatorzy festiwalu przeprosili za zachowanie aktora.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy zapewnić, iż nie byliśmy świadomi, iż nasz gość specjalny miewa słabsze momenty, podobnie zresztą jak Festiwalowa Publiczność. Jest to dla nas bardzo ważna lekcja na przyszłość. Naszych gości będziemy wybierać z większą ostrożnością.

Myślicie, że ktokolwiek jeszcze Garliciego zaprosi na takie imprezy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Garlicki w Irlandii znieważył widzów- jest skandal!

  • Janusz

    Sądzę, że na skandalu się skończy, gdyż jedt to nasz obecny standard…
    A ja uważam, że sprawą powinny zająć się władze SPATiF-u, powinien być ignorowany przez środowisko reżysersko-aktorskie a sam przeprosić w mediach Pana J.Hoffmana za to co prostak zrobił!!! Polska „pochwaliła się” w Irlandii pseudointeligentem ze środowiska aktorskiego… A ci którzy go tam wysłali nie ponoszą za to winy? Przeprosiny – moim zdaniem – to dużo za mało… Od dziśiaj nie powinni o niczym decydo-wać! Poprzez taki „zespół” ponieśliśmy niepowetowaną stratę!!! I jeszcze jedno: na miejscu grających w filmie aktorek i aktorów wystąpił bym na drogę sądową przeciwko zniesławieniu! Bo patrząc teraz na film i grających w nim aktorów, będę domniemywał: który z nich którą pieprzył… Garlicki=ohyda!!!!!

You must be logged in to post a comment.