Agnieszka Orzechowska aresztowana!

Była poszukiwana listem gończym za udzielanie narkotyków!

Czyżby koniec kariery Agnieszki Orzechowskiej zwanej inaczej polską Angeliną Jolie? Dziewczyna kiedy promowała swój talent, brylowała na salonach, była poszukiwana listem gończym. Jak się okazuje Agnieszka już wcześniej była karana za posiadane narkotyków, wyrok miała jednak w zawieszeniu.

Mimo kary Angelina nadal rozprowadzała narkotyki a sąd uznał , że złamała warunki zawieszenia wyroku i musi trafić za kratki. Przez pół roku policja nie mogła ustalić miejsca pobytu gwiazdki. Trzy miesiące temu wydano list gończy za Orzechowska aż wpadła podczas głośnej awantury domowej ze swoim chłopakiem.

W miniony piątek wieczorem oficerowi dyżurnemu komendy w Koluszkach zgłoszono telefonicznie awanturę domową w gminie Andrespol – mówi Super Expressowi Anna Cieślik, rzeczniczka prasowa policji w Koluszkach. Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że 29-letnia mieszkanka Namysłowa pokłóciła się ze swoim chłopakiem, który nakazał jej opuścić dom. Po wylegitymowaniu kobiety okazało się, że jest ona poszukiwana listem gończym za udzielanie narkotyków.

Najbliższe cztery miesiące Orzechowska spędzi w więzieniu. Jej małpka trafiła do ośrodka opieki nad zwierzętami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Agnieszka Orzechowska aresztowana!, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

You must be logged in to post a comment.