Pierwsze pismo w Polsce, które rozbiera mężczyzn

 W końcu panie doczekają się męskich aktów. Bo dlaczego tylko kobiety są rozbierane?


Kto powiedział, że tylko kobiece ciało można pięknie eksponować? Nagi narzeczony Kylie Minogue w Vanity Fair, Alex Reid w brytyjskiej edycji Cosmopolitan, Szymon Majewski w Vivie… To jednak nadal tylko pojedyncze przypadki, kiedy pokazuje się nagich mężczyzn. Czas to zmienić. Na polski rynek wydawniczy odważnie wkracza nowatorski, unikalny i luksusowy magazyn kobiecy ze stałym działem z rozbieraną męską sesją – EksMagazyn.

Wydawcą pisma jest krakowskie Wydawnictwo Press Factory, redaktora naczelną – Aneta Zadroga, dziennikarka m.in. Gazety Wyborczej, mediów specjalistycznych w dziedzinie Internetu i korespondentka mediów zagranicznych. Zespół tworzą doświadczeni dziennikarze ogólnopolskich mediów opiniotwórczych i informacyjnych.

– Męskie ciało jest piękne i fascynujące. Można je pokazywać na wiele sposobów. Należy je odsłaniać, a nie zakrywać i to zamierzamy robić podczas kolejnych wydań magazynu – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu. Skoro mężczyźni mają dziesiątki pism prezentujących zmysłowe kobiece akty, paniom również należy się przynajmniej jedno takie wydawnictwo – podkreśla.

Miesięcznik powstał z myślą o kobietach aktywnych, wymagających, lubiących zabawę i dobrą rozrywkę najwyższych lotów. Kobietach, które wyznaczają sobie ambitne cele i nie boją się marzyć o rzeczach ekstrawaganckich i wymykających się szarej codzienności. Takich, które lubią fantazjować, ale kiedy trzeba twardo stąpają po ziemi. Kobietach, które chcą bardziej.

W magazynie znajdą się tematy społeczne, teksty dotyczące zdrowia i urody oraz życia intymnego. Nie zabraknie również mody, designu, wywiadów ze znanymi i ekscytującymi osobowościami, relacji z podroży po świecie, recenzji filmowych felietonów oraz zapowiedzi najciekawszych imprez.

– Stawiamy na wyróżniającą się szatę graficzną oraz autorskie teksty na wysokim poziomie. Niebanalny jest również pomysł na nagą sesję. Każda z nich utrzymana będzie w konwencji znanego tytułu filmowego, teatralnego, lub operowego. I z pewnością pozostawi szerokie pole do interpretacji – zapewnia Joanna Jałowiec, redaktor kreatywna EksMagazynu. – Chcemy przez to pokazać, że zarówno do męskiego ciała jak i nagości można podchodzić w niesztampowy sposób, który nie ma nic wspólnego z kiczem i wulgarnością spotykanymi czasami w pismach dla panów – dodaje.Za realizację serwisu
internetowego www.eksmagazyn.pl odpowiada Insignia – najskuteczniejsza
według klientów agencja interaktywna w Polsce
(zgodnie z badaniem
satysfakcji klientów agencji interaktywnych przeprowadzonym przez Millward
Brown SMG/KRC na zlecenie Media&Marketing Polska). Za komunikację z
mediami, obsługę PR oraz strategię online oraz rozwoju papierowego magazynu
odpowiada Wydawnictwo Press Factory. Doradztwo z zakresu komunikacji,
użyteczności oraz strategii online dla serwisu internetowego magazynu zapewniła
agencja ImaginePR.

EksMagazyn w wersji
papierowej pojawi się na rynku w połowie października 2010 roku. Dostępny
będzie w Warszawie i Krakowie w kilkuset punktach – modnych pubach i
restauracjach, salonach piękności, ośrodkach SPA, salonach fryzjerskich, a
także w e-sprzedaży. Od listopada będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w
wybranych punktach prasowych.

I jak cieszycie sie Panie, że popatrzymy sobie na facetów teraz?


Pani Redaktor Aneta Zadroga

Pani Redaktor Joanna Jałowiec

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.