Mariusz Totoszko nago!

EksMagazyn, Playboy dla kobiet w marcowo – kwietniowym numerze, który w Dniu Kobiet pojawi się w sprzedaży, przygotował wyjątkową sesję zdjęciową.

Specjalnie dla Czytelniczek w rolę kochanka wszech czasów Don Juana De Marco wcielił się znany piosenkarz, wokalista zespołu Volver – Mariusz Totoszko.

– Marzec to miesiąc należący do kobiet. Mamy więc coś wyjątkowego z tej okazji. Wywiady z kilkoma wspaniałymi mężczyznami – tak różnymi i tak różnie pokazanymi, jak różne są gusta i fantazje naszych czytelniczek. Nasza główna gwiazda to Mariusz Totoszko, wokalista zespołu Volver, który specjalnie dla czytelniczek EksMagazynu wystąpił w niezwykle zmysłowej sesji, w której wcielił się w postać filmowego uwodziciela Don Juana de Marco. Redakcja jest zachwycona Mariuszem, ciekawe jesteśmy reakcji czytelniczek – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu.

Mariusz o swojej pierwszej rozbieranej sesji do damskiej wersji Playboy’a: Nie było to łatwe zadanie. Bywam chwilami wstydliwy i jestem przyzwyczajony, że ogląda mnie rozebranego jedna kobieta. Przełamać tę barierę dla mnie było nie łatwo. Dla mnie i dla niej. Na sesji rozbierałem się przed kilkoma kobietami, to one, wraz z moją narzeczoną zadbały genialnie o komfort pracy.

Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Mariusz Totoszko nago!, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.