Maja Sablewska

Nowa twarz firmy Rimmel

Dlaczego właśnie Maja Sablewska została twarzą września? Zafascynowała nas jej nieugiętość w dążeniu do celu.

Jak wszyscy wiedzą, Maja zaczynała swoja przygodę z show-biznesem jako niania u Natalii Kukulskiej. Była też jej wielbicielką jako artysty, założyła i prowadziła blog fanów piosenkarki.  Dzięki tej znajomości poznała wielu ludzi, który umożliwili Mai rozwinąć skrzydła.

Sablewska szybko została menadżerką Dody, na której zarobiła sporą sumkę . Później podpisała umowę o współpracę  z Mariną Łuczenko i Edytą Górniak. Jak już wiemy wszystkie artystki porzuciły swoją menadżerkę.

Dziś Maja jest jurorką X-Faktor a ostatnio została twarzą firmy Rimmel. Maja będzie doradzać kobietom jakie kosmetyki kupować i jak się malować. Na jej blogu pojawiły się już pierwsze porady.

Podejmując się współpracy z  Rimmel, kierowałam się przede wszystkim szczerością. Nigdy nie mogłabym podpisać się pod czymś, co nie działa w zgodzie ze mną. Taka już jestem. Każdy kolejny produkt wprowadzany przez Rimmel (a po spotkaniu w Londynie okazało się, że będzie ich naprawdę sporo) będę testować i dzielić się swoją subiektywna opinią.

Dlatego wracam do Match Perfection. Otóż ten podkład (w każdej wersji: fluid czy gel) jest fenomenalny. Nie dość, że nie daje efektu maski, to jeszcze doskonale dopasowuje się do skóry. Jest bardzo wydajny i ma ładny zapach. Jeśli dodatkowo, tak dobry podkład kosztuje mnie 30 złotych to stawiam x pod tym produktem obiema rękami. I zdecydowanie go polecam. – napisała Maja na swojej stronie.

To dopiero początek kariery w kosmetykach , przynajmniej mamy taka nadzieję. Maja ma za sobą też spotkanie z Kate Moss , którą nazwała JEDYNĄ KRÓLOWĄ.

A my przyglądamy się uważnie tej osobie i jej poczynaniom.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.