,  

Cypress Hill w polskim projekcie (video)

Znany perkusista legendarnej grupy hip hopowej Cypress Hill , pochodzący z Portoryko Eric Bobo , włączył się w produkcję muzyczną wiodącego utworu promującego drugą edycję projektu “Pomaganie jest trendy”.
Eric Correa (prawdziwe nazwisko) odpowiedzialny jest za perkusję w utworze, którego producentem instrumentalnym jest polski kompozytor Piotr Bańka.

Utwór wraz z całym programem drugiej edycji projektu “Pomaganie jest trendy” promować będzie 12 wiodących oraz 20 towarzyszących fundacji, zajmujących się różnego typu działalnością społeczną, o których więcej na stronie www.pomaganiejesttrendy.pl, w zakładce “wspieramy”.

Pomysłodawcą i twórcą projektu jest raper Gorzki.

“Eric wspomaga nie tylko nas muzycznie, ale również w negocjacjach w Ameryce. Prawdopodobnie w projekcie weźmie udział również B-Real, lider Cypress Hill” – wyjawia Gorzki.

W tym roku po raz pierwszy formalnym organizatorem przedsięwzięcia będzie stowarzyszenie Homini z siedzibą główną w Kaliszu oraz oddziałami w Warszawie i w Wielkiej Brytanii.

“Z uwagi na to, że w tym roku projekt zasilą gwiazdy zagraniczne, postanowiliśmy aktywować nasze biura zagranicą. W chwili obecnej działa już biuro w Wielkiej Brytanii, poszukujemy również obiektów na Ukrainie i w USA” – tłumaczy Tomasz Frontczak, dyrektor ds. współpracy międzynarodowej w stowarzyszeniu “Homini”

Pomaganie jest trendy na Facebooku

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Cypress Hill w polskim projekcie (video), 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.