Prawdziwa gratka dla fanów seriali!

„Teoria wielkiego podrywu” i „Rockefeller Plaza 30” od dziś na kanale Comedy Central Polska

Już dziś na kanale Comedy Central startują dwie premierowe produkcje – „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Rockefeller Plaza 30” z gwiazdorską obsadą i brawurową rolą Aleca Baldwina.

Już dziś na antenie Comedy Central wystartują pierwsze odcinki z nieemitowanej dotąd w Polsce 4 edycji serialu „Teoria wielkiego podrywu” (The Big Bang Theory).

Bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i zmienić swoje priorytety. Serial jest kwintesencją teorii… sukcesu w praktyce. To sitcom inny niż wszystkie, a kunszt aktorski odtwórców głównych ról został doceniony nie tylko przez widzów, ale również przez liczne kapituły  festiwalowe. Serial w tym roku otrzymał kilka nominacji do Złotych Globów, a grający jedną z głównych ról Jim Parsons zwyciężył w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu“. Oprócz Parsonsa w rolach głównych zobaczymy Johnny‘ego Galeckiego oraz Kaley Cuoco.

„Teoria wielkiego podrywu” (The Big Bang Theory), od 5 września od poniedziałku do piątku g. 18:30 (dwa odcinki)

Również dziś o godz. 23:20 stacja Comedy Central Polska wyemituje premierowy odcinek bijącego rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych serialu „Rockefeller Plaza 30” („30 Rock”), opowiadającego o losach pracowników jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych.

Rockefeller Plaza 30 to adres budynku na Manhattanie, gdzie mieści się siedziba stacji telewizyjnej NBC. Serial opowiada o losach pracowników, którzy tworzą program rozrywkowy, wzorowany na kultowym „Saturday Night Live“. Serial przedstawia perypetie zawodowe Liz Lemon (Tina Fey), autorki programu „The Girlie Show with Tracy Jordan”. Dotychczas poukładane życie Liz zostaje wywrócone do góry nogami, gdy szefowie stacji, w której pracuje, zatrudniają w roli producenta Jack’a Donaghy (Alec Baldwin), który do tej pory zajmował się sprzedażą kuchenek mikrofalowych i z telewizją niewiele miał do czynienia. Jedną z pierwszych decyzji Jack’a jest zatrudnienie w roli gwiazdy show czarnoskórego rapera, znanego z hulaszczego trybu życia – Tracy’ego Jordana (Tracy Morgan).

Na szczególną uwagę zasługuje postać Liz Lemon, grana przez Tinę Fey, wzorowana na samej aktorce oraz Aleca Baldwina, wcielającego się w rolę Jacka Donaghy, charyzmatycznego wiceprezesa kanału telewizyjnego. Ponadto w serialu zobaczymy Jane Krakowski (znaną z serialu „Ally McBeal”) oraz popularnych aktorów, m.in. Jennifer Aniston, Davida Schwimmera, Carrie Fisher, Steve’a Buscemi, Willa Arnetta, Ediego Falco czy Steve’a Martina, którzy gościnnie pojawią się w serialu.

Produkcja zdobyła już najbardziej prestiżowe statuetki w branży, m.in. Emmy, Złote Globy (m.in. nagroda dla Aleca Baldwina w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu”), a w tym roku posypały się kolejne nominacje.

„Rockefeller Plaza 30” (30 Rock), od 5 września od poniedziałku do piątku g. 23:20 (dwa odcinki)

www.comedycentral.pl

www.facebook.com/comedycentralpolska

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.