Historie gwiazd skłóconych ze swoim rodzeństwem – „Braterstwo”, CBS Action

Fotoszok.pl
Serial „Braterstwo” (od 1 października w dni powszednie o godzinie 21.00 na CBS Action) ukazuje losy trudnej więzi pomiędzy braćmi: Michaelem i Tommy’m. Pierwszy z nich jest gangsterem, który właśnie powrócił do rodzinnego miasteczka Providence w Irlandii, drugi – realizuje się w tej miejscowości, jako polityk, dbający o lokalną społeczność. Nic, zatem dziwnego, że bracia są skonfliktowani – mimo więzów krwi, różni ich bowiem wszystko! Tego rodzaju przypadków nie brakuje również w prawdziwym życiu… i to u gwiazd z pierwszych stron gazet!

Przejmujące losy i tragiczne historie znanych aktorek filmowych

W lipcowe soboty o godzinie 22.00 na kanale CBS Drama emitowane będą programy z cyklu „Prawdziwe Historie”. 7 i 14 lipca wyemitowana zostanie 1. i 2. część filmu „Historia Judy Garland” (2001) o losach znakomitej, ale nieszczęśliwej aktorki, a prywatnie matki Lizy Minnelli. To oczywiście nie jedyna aktorka, której życie zakończyło się w tajemniczy i do dziś niewyjaśniony sposób. Poznajmy zatem te fascynujące historie.

Już dziś premiera EPki Luizy „Looking For Sound”

Co wspólnego ze sobą mają „Żałuję” Eweliny Flinty, „Chwila” Zdzisławy Sośnickiej i„Kayla” Urszuli? Za tekstami do wszystkich tych utworów stoi jedna artystka – wokalistka i kompozytorka, Luiza Staniec.

Panny Młode gotowe na wszystko

Która z kobiet nie marzy o ślubie jak z bajki? W tym najważniejszym dniu w życiu, każda pragnie poczuć się wyjątkowo i pięknie! Od 13 listopada, w każdy weekend o godz. 22:00, w nowym programie na kanale Club TV „Panny młode pod skalpelem” będziemy mogli poznać przebojowe dziewczyny, które podejmują odważne decyzje, by w dniu swojego ślubu wyglądać jak księżniczki.

Prawdziwa gratka dla fanów seriali!

„Teoria wielkiego podrywu” i „Rockefeller Plaza 30” od dziś na kanale Comedy Central Polska

„Być jak Drag Queen”

Od 9 lipca w weekendy o 22.00