,  

John Travolta i Raquel Welch W najbliższy weekend w Club TV

Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.

W najbliższy weekend bohaterami opowieści będą John Travolta (20 sierpnia godz. 16.30 ) oraz Raquel Welch (21 sierpnia godz. 16.30)

John Travolta

John Travolta to twarz, która od niemal 40 lat nie schodzi z plakatów reklamujących kinowe hity. Życie niemal 60-letniego dziś Travolty to historia oszałamiającej kariery, osobistych dramatów, niezwykłej hojności i zamiłowania do podejmowania ryzyka za wszelką cenę. Śmierć jego syna Jetta w 2009 r., a następnie próba wyłudzenia przez szantażystę 25 mln dolarów za milczenie w sprawie szczegółów tragedii naznaczyły życie prywatne aktora głębokim bólem. Przetrwał to jednak dzięki żałobie w gronie rodziny, wsparciu ze strony kościoła scjentologicznego oraz zaangażowaniu w pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti.

Premiera 20 sierpnia, godz. 16.30 na kanale Club TV

Raquel Welch

Egzotyczna uroda Raquel Welch uczyniła z niej międzynarodowy symbol seksu, z którym to wizerunkiem zmagała się przez całą swoją karierę. Nigdy nie wstydziła się swoich kontrowersyjnych i ryzykownych ról, którymi próbowała przełamywać stereotypy. Życie tej filmowej ikony – matki, aktorki i przeciwniczki hollywoodzkiej machiny – kryje w sobie wiele niespodzianek.

Premiera 20 sierpnia, godz. 16. 30 na kanale Club TV

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.