Historie gwiazd skłóconych ze swoim rodzeństwem – „Braterstwo”, CBS Action

Fotoszok.pl
Serial „Braterstwo” (od 1 października w dni powszednie o godzinie 21.00 na CBS Action) ukazuje losy trudnej więzi pomiędzy braćmi: Michaelem i Tommy’m. Pierwszy z nich jest gangsterem, który właśnie powrócił do rodzinnego miasteczka Providence w Irlandii, drugi – realizuje się w tej miejscowości, jako polityk, dbający o lokalną społeczność. Nic, zatem dziwnego, że bracia są skonfliktowani – mimo więzów krwi, różni ich bowiem wszystko! Tego rodzaju przypadków nie brakuje również w prawdziwym życiu… i to u gwiazd z pierwszych stron gazet!

 

Nie od dziś wiadomo, że aktorka Julia Roberts ma dość trudny charakter. Jej konflikt z bratem, Erikiem Robertsem, jest jednym z najgłośniejszych rodzinnych konfliktów w Hollywood. Aktor często mówił w mediach, że nie ma o czym rozmawiać z siostrą. Krytykował ją także za słaby występ w filmie „Erin Brokovic” oraz za to, że zdobyła popularność po czym… odwróciła się do niego plecami. Ile w tym prawdy a ile rozgoryczenia i zawiści? Jak zwykle ile stron, tyle racji. Julia nie miała też dobrych relacji ze swoją młodszą, przyrodnią siostrą Nancy Motes. Nancy wyznała niedawno, że ze względu na swoją nadwagę, czuła się zawsze źle traktowana przez sławną siostrę. Dziś kobieta zeszczuplała, podjęła dobrą pracę i liczy, że jej stosunki z Julią ulegną poprawie. Czy to się stanie, nie wiadomo, aktorki pokroju Roberts nie lubią zwykle wywlekania prywatnych spraw na światło dziennie i analizowania ich w towarzystwie mediów. Jak się okazuje, Julia Roberts ma złe relacje nie tylko ze swoim rodzeństwem, ale także z siostrą swego męża, Dana Modera. Gdy kobieta zmagała się z alkoholizmem, Julia podobno wprost kazała mężowi wybierać kim woli się zajmować – pijaną Jyl, czy żoną i dziećmi.

W Polsce również nie brakuje osób z pierwszych stron gazet, których relacje z rodzeństwem pozostawiają wiele do życzenia. Nie wszyscy wiedzą, że słynna Polska restauratorka, Magda Gessler, ma dość znanego brata. Jest nim lewicowy działacz, Piotr Ikonowicz. Krewni spotkali się w 2012 roku na kanapie w jednym z programów śniadaniowych, ale rozmowa między nimi nie należała do najprzyjemniejszych i pokazała szereg różnic w poglądach pomiędzy Gessler a Ikonowiczem. Restauratorka usłyszała między innymi zarzut, że bogaci ludzie mają najwięcej przywilejów, a powinno być wręcz odwrotnie. Ponadto jej brat słusznie zauważył, że w prowadzanych przez nią restauracjach jest tak drogo, że większości Polaków po prostu nie stać na wizyty tam. Gessler uznała to za kwestię „obyczajowości”, zaś Ikonowicz za kwestię… cen.

Ostatnio w polskich mediach głośno jest o Piotrze „Pikeju” Kukulskim, który próbuje swych sił w roli rapera. Nie da się ukryć, że większość osób uważa go za pośmiewisko, a jego „raperskie” próby, wzbudzają szereg ironicznych komentarzy. Pikej jest przyrodnim bratem Natalii Kukulskiej, ale gwiazda raczej odcina się od tej relacji. Nie zaproponowała Piotrowi występu na koncercie upamiętniającym jej rodziców, w tym także ojca Pikeja. Jakiś czas temu raper ogłosił, że nie tęskni za siostrą, a wszelkie tego typu wypowiedzi, są jedynie dziennikarskimi wymysłami. A czy Natalia tęskni za młodszym bratem? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy, ponieważ piosenkarka jest zdecydowania bardziej oszczędna w wypowiedziach i koncentruje się głównie na rodzinie i karierze. Pikej w tym czasie pozuje z psami, półnagimi kobietami, prowadzi modowego bloga, rozbija się na motorówkach, pisze wiadomości do prawdziwych raperów oraz grywa w golfa (zarówno w plenerze, jak i w przedpokoju). Trudno się dziwić, że między tym dwojgiem nie ma typowej rodzinnej więzi.

 

Losy skłóconych braci, polityka i gangstera, już od 1 października w dni powszednie o godzinie 21.00 na kanale CBS Action w serialu „Braterstwo”.

 

Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.