Tipp-Ex i Pharrell Williams w wyjątkowo twórczej kampanii!

Fotoszok.pl

Co połączyło tych dwóch?

Historie gwiazd skłóconych ze swoim rodzeństwem – „Braterstwo”, CBS Action

Fotoszok.pl
Serial „Braterstwo” (od 1 października w dni powszednie o godzinie 21.00 na CBS Action) ukazuje losy trudnej więzi pomiędzy braćmi: Michaelem i Tommy’m. Pierwszy z nich jest gangsterem, który właśnie powrócił do rodzinnego miasteczka Providence w Irlandii, drugi – realizuje się w tej miejscowości, jako polityk, dbający o lokalną społeczność. Nic, zatem dziwnego, że bracia są skonfliktowani – mimo więzów krwi, różni ich bowiem wszystko! Tego rodzaju przypadków nie brakuje również w prawdziwym życiu… i to u gwiazd z pierwszych stron gazet!

Jude Law – niewierny przystojniak

Jude Law nie tylko jest świetnym aktorem, ale także niezłym przystojniakiem, W 2004 roku magazyn „People” uznał go za „Najseksowniejszego żyjącego mężczyznę” i trzeba przyznać, że Law skwapliwie korzysta z warunków, jakimi obdarzyła go natura.

Heath Ledger – niedokończony film

Heath Ledger zrezygnował z dobrze zapowiadającej się kariery hokeisty, dzięki czemu cały świat miał szansę poznać jego talent aktorski. Choć żył tylko 28 lat, zdążył wystąpić w tak ważnych filmach, jak „Tajemnica Brokeback Mountain”, czy „Mroczny rycerz”. Słynął z przemyślanego doboru ról, dlatego śmiało można stwierdzić, że jego przedwczesna śmierć przerwała wielką karierę.

John Travolta i Raquel Welch W najbliższy weekend w Club TV

Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.

Freddie Mercury (video)

Już 6 sierpnia zapraszamy do Club TV na odcinek Biografii poświęcony legendarnemu wokaliście grupy Queen.

Kate Middleton

10 lipca 2011 r. godzina 16:30 na kanale Club TV

Rodzina Guccich

9 lipca 2011 r. godzina 16:30

Twiggy

3 lipca 2011 , 16:30

Kate Moss

2 lipca 2011 r godzina 16:30

Clive Owen – zapowiedź

PREMIERA: Biografie Clive Owen  – Emisja:19 czerwca, niedziela, godz. 16.30 na kanale Club TV