„TRAINING WITH THE STARS” 13 czerwca 2012

Planowany na 13 czerwca 2012 roku mecz charytatywny CHARITY CHAMPIONS GAME rozegrany zostanie w dniu 29 września 2012 roku. Mecz nie dojdzie do skutku w pierwotnie planowanym terminie z powodów technicznych,  niezależnych od Organizatora. Nie zmieni się jednak moc piłkarskich emocji jakich dostarczyć ma impreza, obecność największego formatu gwiazd światowej piłki oraz szczytny cel wydarzenia. Termin wrześniowy to szansa na pojawienie się drużyny największych światowych gwiazd piłkarskich  w jeszcze silniejszym zestawieniu. Organizatorzy liczą także, że mecz będzie jedną z wielu okazji do podtrzymania w Polsce zainteresowania piłką nożną po Mistrzostwach Europy.

Z uwagi na zmianę terminu Charity Champions Game w dniu 13 czerwca 2012 roku w Ośrodku Rekreacji i Sportu Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie odbędzie się trening pod nazwą „TRAINING WITH THE STARS” z udziałem gwiazd piłki nożnej i celebrytów oraz podopiecznych Fundacji DIAMBARS i STOWARZYSZENIA NADZIEJA NA EURO. Będzie to zapowiedź emocji piłkarskich, których dostarczy mecz gwiazd CHARITY CHAMPIONS GAME na stadionie Legii w dniu 29 września 2012.

TRAINING WITH THE STARS będzie dodatkową okazją do promocji działalności fundacji DIAMBARS, której nadrzędnym celem jest uczynienie nauki szkolnej tak ekscytującej jak ekscytujące są treningi i ćwiczenia na boisku piłkarskim. W tym celu DIAMBARS rozpoczęła budowę i prowadzenie w Afryce szkół piłkarskich, w których dzieci oprócz treningów zdobywają również ogólne wykształcenie. Do szkół uczęszczają zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Wielu wychowanków, którzy ukończyli szkoły pod patronatem DIMABARS podpisało już kontrakty piłkarskie z europejskimi klubami. Są oni nadzieją i przykładem dla swoich kolegów i wszystkich mieszkańców Afryki.

W Treningu wezmą udział gwiazdy futbolu:

Patrick Vieira, Bernard Lama, Fabio Cannavaro, Samuel Eto’o, Lilian Thuram, Christian Karembeu, Ruud Gullit, Robert Pires, Oumar Dieng,  Jimmy Adjovi-Boco, Antoine Kombouare, oraz polscy piłkarze: Piotr Świerczewski, Dariusz Dziekanowski oraz Radosław Majdan.

 

 

Gwiazdy Polskie, które zgłosiły chęć udziału w treningu to między innymi:

Mariusz Czerkawski, Robert Rozmus, Marek Włodarczyk, Paweł Stasiak, Krzysztof Kasa Kasowski, Maciek Zakościelny, Jacek Bazan, Przemek Cypriański, Dorota Gardias, Katarzyna Czaplejewicz, Magda Schejbal, Natalia Lesz, Karolina Malinowska i Marcelina Zawadzka.

Trening przebiegać będzie według następującego scenariusza:

13.00  – 13.30 Trening z mistrzami, w którym udział wezmą podopieczni Stowarzyszenia Nadzieja na Euro i fundacji  DIAMBARS oraz mistrzowie piłki nożnej;

13.30 – 14.00 Mecz gwiazd (I połowa);

14.00 – 14.15 przerwa – konkursy i zabawy dla widowni z udziałem gwiazd piłki nożnej;

14.15 – 14.45 Mecz gwiazd (II połowa);

14.45 – 15.30 Czas dla mediów.

Dochód z CHARITY CHAMPIONS GAME oraz z wydarzenia TRAINING WITH THE STARS zostanie przekazany na funkcjonowanie szkół DIAMBARAS w Afryce Południowej.

Organizatorami meczu CHARITY CHAMPIONS GAME i TRAINING WITH THE STARS pozostają agencja Polish Sport Promotion i FashionTV.

Zapewniamy, że organizatorzy wykonali już czynności niezbędne do organizacji meczu CHARITY FOOTBALL GAME w pełnym wymiarze w terminie 29 września 2012 roku, w tym dokonano już rezerwacji obiektu sportowego Legia Pepsi Arena.

Zmiana terminu meczu pozwoli na przedłużenie okresu promocji oferowanego Państwu na podstawie uzgodnionych uprzednio warunków. Oferujemy możliwość komunikacji wydarzenia w polskich mediach wraz z ekspozycją Państwa marki w dłuższym niż uprzednio przewidziany terminie.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.