,  

Pomoc dla Zuzi!

Pomóżmy Zuziu, w akcje zaangażował się Matuesz Osiecki

Napisał do Nas Mateusz Osiecki tym razem w innym celu niż lans.

Mateusz wrócił ze Stanów o czym mamy nadzieję nam opowie przy okazji a tym czasem postanowił pomóc małej dziewczynce o imieniu Zuzia.

Kilka słów o dziewczynce.

„Mam na imię Zuzka Zakurzewska urodziłam się 20 lipca 2010 roku w 35 tygodniu i warzyłam 2.730kg. Po porodzie okazało się że mam zespół Downa. Lekarze po badaniach stwierdzili u mnie dwie dziurki w serduszku. Po kolejnych badaniach zostałam na oddziale dla wcześniaków około miesiąca. Pierwsze 6 dni spędziłam w inkubatorze. Po niecałym miesiącu zabrali mnie do szpitala w Dublinie. Po rozmowie mamy z Kardiologie dr Colinem McMahon okazało się, że moje wady są na tyle poważne, że niestety lekarze z Dublina nie podejmą się operacji. Oznajmili, że nie wiadomo ile zostało mi dni, tygodni, miesięcy. Może tydzień, może dwa, może miesiąc, zawsze kończąc na pół roku.”

Więcej dowiecie się TUTAJ i TUTAJ

Dlaczego Mateusz zwrócił się do nas z takim apelem?

Uważam że każda osoba znana która ma możliwość pomocy powinna jej udzielać! Znam takie które mają to w dupie i wolą świecić tylko i wyłącznie swoim pyskiem zamiast nieść pomoc!

Zuza jest bardzo mała i jak najszybciej potrzebuje POMOCY! Sam mam chrześnicę w tym wieku która nawet nazywa się tak samo i dlatego czuje potrzebę pomocy …- napisał do nas Osiecki.

Cel szczytny, myślicie, że bierze przykład z Dody i chce się lansować w taki sposób?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pomoc dla Zuzi!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.