„TRAINING WITH THE STARS” 13 czerwca 2012

Planowany na 13 czerwca 2012 roku mecz charytatywny CHARITY CHAMPIONS GAME rozegrany zostanie w dniu 29 września 2012 roku. Mecz nie dojdzie do skutku w pierwotnie planowanym terminie z powodów technicznych,  niezależnych od Organizatora. Nie zmieni się jednak moc piłkarskich emocji jakich dostarczyć ma impreza, obecność największego formatu gwiazd światowej piłki oraz szczytny cel wydarzenia. Termin wrześniowy to szansa na pojawienie się drużyny największych światowych gwiazd piłkarskich  w jeszcze silniejszym zestawieniu. Organizatorzy liczą także, że mecz będzie jedną z wielu okazji do podtrzymania w Polsce zainteresowania piłką nożną po Mistrzostwach Europy.

Kasia Tusk popiera Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy!

Do osób, które poparły Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy dołączyła właśnie jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, czyli Kasia Tusk. Kasia namawia kobiety do regularnych badań i dbania o swoje zdrowie. Blog Makelifeeasier.pl jest o modzie, gotowaniu i zakupach, czyli o tym, co interesuje kobiety, czyta go blisko 64 tysiące osób.

Rusza kampania „Przekaż 1% podatku dla Lambdy Warszawa”(video)

W poniedziałek, 2 kwietnia, wystartowała kampania „Przekaż 1% podatku dla Lambdy Warszawa”. Akcję zainaugurowała premiera spotu „Jestem lesbijką”, w kolejnych dniach pojawią się m.in. plakaty w warszawskiej komunikacji miejskiej, reklamy prasowe, kinowe i w Internecie.

Świat show biznesu i dzieci zapraszają – PREMIERA PROJEKTU DOBROCZYNNEGO W WARSZAWIE

23.02 w kalendarzu oznaczony został jako Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym.

Rakaa (Dilated Peoples) dla polskich fundacji (video)

Do udziału w tegorocznym projekcie “Pomaganie jest trendy” w dniu dzisiejszym dołączył amerykański raper Rakaa.

Goście dzieciom… IV Bal Charytatywny „Promyk Dnia”

14 stycznia, już po raz czwarty, ponad 200 osób bawiło się w hotelu InterContinental w Warszawie na balu Charytatywnym „Promyk Dnia”. Przy okazji doskonałej zabawy, goście otrzymując zaproszenia, mogli wesprzeć finansowo tworzenie świetlic środowiskowych w ubogich obszarach wiejskich   małych miasteczkach. Pomogli w ten sposób dzieciom i młodzieży z zagrożonej wykluczeniem społecznym.

J.A. BACZEWSKI na salonach

12 legendarnych aktorek, 12 fotografów, 12 zdjęć na 12 miesięcy 2012 roku. To wyjątkowy kalendarz, który jest swoista opowieścią o historii polskiej kinematografii.

Licytacja sukienki MOLTON dla WOŚP

Oficjalny serwis aukcyjny WOŚP. Kup lub sprzedaj cokolwiek - tak też możesz pomóc
Taką samą ma Paris Hilton!

Kasia Cichopek twarzą akcji charytatywnej

Kasia Cichopek pomoże stworzyć kolekcję butów do rekreacji dla mamy i dziecka. Dochód ze sprzedaży wiosenno-letniej kolekcji butów, przygotowanej wspólnie z firmą Bartek, produkującą buty dla dzieci, będzie przeznaczony dla dzieci z domu dziecka wskazanego przez aktorkę.

AIDA – DZIECIOM (video)

A także Małgorzata Socha, Tomasz Kot, Katarzyna Pakosińska, Marcin Bosak i Monika Pikuła

Natalia Lesz popiera Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy!- wywiad

Natalia Lesz – znana piosenkarka, aktorka i tancerka, poparła działania Polskiej Koalicji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy.

Dzień Wolontariusza: Gwiazdy o tym dlaczego pomagają innym podczas akcji charytatywnej zorganizowanej przez firmę Bartek(video)

Zobacz dlaczego gwiazdy biorą udział w takich akcjach

Sylwia Gliwa popiera Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy

Niezwykle ważna sprawa- wywiad z aktorką

Kuba Świderski w domu dziecka (zdjęcia)

Bohater Klanu pomaga dzieciom

Olszówka, Pavlovic i Gessler pozują do kalendarza!

Jak wyszły? …

Str. 1 z 212